Płatności

Płatność poprzez tpay.com

 

Możesz wybrać tę formę płatności przy każdym dokonywanym zamówieniu do kwoty 3500 zł brutto. Po jej wybraniu, warunkiem rozpoczęcia przez nas realizacji Twojego zamówienia jest dokonanie wpłaty całej należności.  Przy zamówieniach, których wartość przekracza 3500zł brutto,  przedpłata na podstawie faktury proforma to jedyna możliwa forma płatności.

 

    Płatność za pobraniem przy wyborze przesyłki kurierskiej pobraniowej

 

Płatność dokonywana jest przy odbiorze paczki dostarczanej przez firmę kurierską DPD.
Ten sposób płatności możliwy jest za zlecenia o wartości do 1500 zł netto.
W przypadku gdy suma zamówień  przekracza wartość 1500 zł należy wybrać opcję przedpłaty.
Przy zamówieniach do 200 zł netto cena wysyłki pobraniowej to 30 zł brutto

Powyżej 200 zł netto przesyłka pobraniowa 10 zł brutto
 

 

  Przedpłata przelewem

 

Ta forma dostępna jest dla wszystkich zamówień składanych w serwisie. W momencie wyboru tej formy płatności klient    powinien wpłacić całość należności oraz przesłać pliki do druku aby zlecenie zostało przekazane ro realizacji. Zlecenie zostaje przekazane do realizacji w momencie wpłynięcia należności na konto lub przesłanie na adres biuro@polishdruk.pl potwierdzenia wykonania przelewu.

Dane niezbędne do wykonania przelewy przy wyborze tej formy płatności generowane są automatycznie w mailu z potwierdzeniem zamówienia oraz dostępne są w zakładce płatności w panelu klienta.

 

Płatność gotówką przy odbiorze

 

Ta forma dostępna jest dla wszystkich zamówień składanych w serwisie do kwoty 1500 zł netto. W momencie wyboru tej formy płatności klient powiniem powinien jedynie przesłać pliki do zamówienia. Zlecenie zostaje przekazane do realziacji w momencie sprawdzenia i potwierdzenia odpowiedniego przygotowania plików do druku.

Jeżeli klient nie odbierze zamówienia w terminie 14 dni od momentu otrzymania infomracji o gotowości zamówienia do odbioru faktura gotówkowa zostaje zamieniona na przelewową i wysłana do klienta pocztą. Zamówienie jest magazynowane przez kolejne 14 dni. Po upływie tego czasu naliczane zostają koszty magazyniowania w wysokości 10 zł dziennie.

    Faktury


Wszystkie faktury wystawiamy w formie elektronicznej, do pobrania z zakładki faktury w panelu klienta.

 

Faktury z odroczonym terminem płatności

 

Faktury z odroczonym terminem płatności dostępne są dla:

-Szkół, Uczelni, Urzędów, jednostek Administracji Publicznej.

-Stałych klientów( dotyczy jedynie agencji reklamowych oraz drukarni)


W celu skorzystania  z tej formy płatności należy wysłać dokumenty potwiedzające status na adres: biuro@polishdruk.pl