Cyfrowy druk książek – drukarnia Polish Druk zaprasza


Cyfrowy druk książek oferuje Państwu także nasza drukarnia – Polish Druk z Bydgoszczy.

W ostatnich latach znacząco zmienił się rynek wydawniczy i to nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dzięki cyfrowym metodom drukowania książek, wydawnictwa mogą inwestować w wydawanie znacznie większej ilości publikacji, niż miało to miejsce kilkanaście lat temu. Teraz bowiem nie trzeba zlecać drukarniom drukowania kilkunastu tysięcy książek, ale można korzystać z formuły, dzięki której drukuje się tyle książek, na ile otrzyma się zamówień.

Takie drukowanie ma szereg zalet. Oszczędność pieniędzy i szybkość realizacji to jedno. Można także wydawać małe nakłady książek, skierowane do wąskiego grona odbiorców czy też specjalnie przygotowane materiały reklamowe (na przykład foldery dla inwestorów, reklamujące jakieś miejsce w kraju).

Dlatego też wszystkich, którzy mają zamiar wydać własną książkę, zarówno wydawnictwa jak i autorów działających w formule self publishingu, serdecznie zapraszamy do drukarni Polish Druk. Z pewnością nie będą Państwo zawiedzeni naszą ofertą.

 

Zapraszamy do kalkulatora książek oraz katalogów klejonych w technologii PUR drukowancyh metodą druku cyfrowego: 

Kliknij TUTAJ!!

Wyceny na książki oraz katalogi drukowane w technologii offsetowej wyceniamy po przesłaniu zapytania cenowego na adres wyceny@polishdruk.pl

 

 

Dzięki wysokiej jakości oraz wytrzymałości produktu jest to najczęsciej wybierana forma oprawy.

 

Przy tej oprawie stosujemy technologię klejenia PUR (kleje prepolimerowe).

Zaletami tej technologi jest bardzo dobre przyleganie kleju i wytrzymałość oprawy-około 50-70% lepsze niż przy zastosowaniu zwykłego kleju. Kleje prepolimerowe nie wykazują tendencji do wnikania pomiędzy kartki bloków książkowych, dlatego strony nie sklejają się jak to bywa przy użyciu zwykłych kleji. Oprawa ta pozwala również na klejenie większej ilości stron bez potrzeby szycia.Oprawa stosowana zarówno dla dużych jak i małych nakładów. Mimo swojej wysokiej jakości jak i wytrzymałości jest to jedna z najtańszych form oprawy.

 

Druki wykonujemy w trosce o najwyższą jakość, zależnie od nakładów. Przy mniejszych nakładach stosowany jest druk cyfrowy kolorowy lub czarnobiały(zależnie od potrzeb), natomiast przy większych nakładach stosowany jest druk offsetowy.

 

Ten typ oprawy wykonujemy na oklejarce HORIZON BOOK BINDER BQ-470

 

 

 

 

 

 

Nasze możliwości:

   

     Format od:

 

          Minimum: 145x105 mm 

         • Maximum: 320x320 mm

 

    Grubość bloku:

 

         • Minimum 1,0mm

          Maximum 50mm

 

    Możliwość uszlachetnienia okładki w poniższy sposób:

 

          Foliowanie folią :połysk, mat lub soft touch

          Lakierowanie UV

          Lakier UV miejscowo

         • Tłoczenie

Formularz kontaktowy