Katalogi klejone PUR

Wytrzymałe i elastyczne katalogi przy użyciu kleju PUR

 

Przeglądając opasłe tomiska, rozbudowane katalogi czy nawet skromniejsze ich wersje tęsknimy za dawnymi czasami, gdy większość produktów książkowych zszywano nićmi. Klejone kartki odpadają równie szybko jak są przewracane, grzbiety ulegają zniszczeniu, co finalnie prowadzi do tego, że zamiast kilkusetstronicowych wydań zostajemy z dziesięcio- czy dwudziestokartkowym wydaniem. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom prezentujemy wyjątkowo solidne, a przy tym wysoce estetyczne techniki łączenia katalogów. Naszym sekretem jest klej PUR, dzięki któremu oprawa będzie na tyle solidna, że niedbałe traktowanie nie zrobi na niej wrażenia.

Katalogi klejone klejem PUR zachwycają wyjątkową wytrzymałością i trwałością. Są w stanie znieść zdecydowanie więcej niż w przypadku tradycyjnych technik łączenia stron – przy jego stosowaniu grzbiety są nie tylko solidne, ale również elastyczne. Ponadto zyskują na estetyce. Takie katalogi można bez problemu otworzyć na płasko - możliwe jest to dzięki drukowaniu do samej krawędzi. Klej PUR cechuje się odpornością na działanie rozpuszczalników i olejów występujących w farbach offsetowych i tonerach, dając tym samym większe pole manewru drukarzowi. Ponadto nie wyciąga z papieru wilgoci, dzięki czemu o fałdowaniu kartek i grzbietów można zapomnieć. Jest również doskonałym wyborem do grubych opraw – idealnie łączy nie wymagając dodatkowego wzmocnienia przez szycie.

Zapraszamy do kalkulatora książek oraz katalogów klejonych w technologii PUR drukowancyh metodą druku cyfrowego: Kliknij TUTAJ!!

Wyceny na książki oraz katalogi drukowane w technologii offsetowej wyceniamy po przesłaniu zapytania cenowego na adres wyceny@polishdruk.pl